Video vzkazy účastníků projektu „Rozhoduj o Evropě – Staň se na den tvůrcem evropské politiky“ i v netradičním online ročníku!

Video vzkazy účastníků projektu „Rozhoduj o Evropě – Staň se na den tvůrcem evropské politiky“ i v netradičním online ročníku!

Mladí lidé zapojení do netradičního online ročníku „Rozhoduj o Evropě – Staň se na den tvůrcem evropské politiky“ představují prostřednictvím video vzkazů svůj pohled na tři témata – Green Deal, občanskou participaci a na téma mladí lidé a přístup k informacím. O těch měli možnost diskutovat se zajímavými hosty během modelového zasedání. To se uskutečnilo online v lednu letošního roku. Video vzkazy zpracovali účastníci samostatně a my vám je zde přinášíme!

 

Green Deal

 

Mladí lidé a přístup k informacím

 

Občanská participace

 

Projekt Rozhoduj o Evropě je realizován obecně prospěšnou společností EUTIS a Výzkumným centrem Slovenské společnosti pro zahraniční politiku ve spolupráci s Centrem pro evropskou politiku (Bratislava), Odborem komunikace o evropských záležitostech Úřadu vlády ČR a Zastoupením Evropské komise v ČR. Partnery projektu jsou Konrad-Adenauer-Stiftung, Národní pracovní skupina pro strukturovaný dialog s mládeží, Europe Direct Česká republika a Katedra politologie Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity. Mediálním partnerem projektu v České republice je portál Euroskop.cz. Ve školním roce 2020/2021 probíhá projekt v rámci příprav na Konferenci o budoucnosti Evropy.

Další aktuality